What                         do you go to bed?                         Where                     languages do you speak?                       What time               is cup  of coffee and a sandwish?   Who                     ...

What                         do you go to bed?                         Where                     languages do you speak?                       What time               is cup  of coffee and a sandwish?   Who                          do you usually sit  next to?   How mush                do you do at weekends?   How many                do you go on holiday?   Помогите пожалуйста составить вопросы!))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
what do you do at weekends where do you go on holidays wgat time do you go to bed how many languages do you know how much is cup of coffee and sandwich who do you usually sit next to