What do you usually have for lunch? What do you never drink? What do you always have for breakfast? What fruid do you sometimes eat? треба дати відповіді)))))))))))))))))))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.For lunch usually I have spaghetti 2.I never drink soft drinks 3.For breakfast usually I have fried eggs 4.Sometimes I'm eating apples Будь ласка