What kind of music do you like? Make a list with your friend. rock musis ......

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Classic Rock is my favourite but I also enjoy most kinds of metal, rock, classical, even dubstep. I only don't really like regular electronic dance music. It so boring. My yavorite groups is Nirvana, Skorpions, Qween,.. ( сам нагугли еще если надо)