Whats the number/name of your schol?have you got a uniform at schol?is your classroom big?have you got a computer room?what can you do during the breaks?помогите ответить на вопросы
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The number of my school is ...(вписывай номер школы). Yes, we have got a uniform at school(если она есть). Yes, our classroom is big. Yes, we have got a computer room(если он у вас есть). Как я поняла вы не дописали последний вопрос...