Where......Tiny live next summer?What......like to eat for breakfast?She ......got a new poster.When.......Ann get up every day?I.....send a nice postcard to my friend tomorrow.нужно вставить слова- hes.do.does.will.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 will 2 do you 3 has got 4 does ann 5 will Если правильно поблагодари я тебе помог
Гость
will            do             has                 does                   don't