Who usually likes watching soap operas? Who usually likes watching thrillers? Who usually likes watching cartoons? ..... documentaries? ..... rock concerts? ..... horror films? ответьте пж

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
old and clever persons usually likes soap operas ; teenagers like watching thrillers ; children usualy likes watching cartoons ; old persons like to watch documentaries ; teenagers usually like a rock concerts ; all people like to watch horror films .