Write a letter to your foreign friend Robert about your school.Dont forget to write about:your favorite subjectsyour school activitiesyour attitude to schoolAsk  Robert  three questions  about his school.РЕШИТЕ ПЛИЗ ТОМУ КТО РЕ...

Write a letter to your foreign friend Robert about your school.Dont forget to write about: your favorite subjects your school activities your attitude to school Ask  Robert  three questions  about his school. РЕШИТЕ ПЛИЗ ТОМУ КТО РЕШИТ ЕЩЁ 50БАЛЛОВ БУДЕТ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сейчас решу но это займёт 5 мин.