Write polite requets. (пример) 0 - go into - can i go into the park , please? 1 borrow - ? 2 have back - ? 3 play - ? 4 have - ? 5 watch - ? помогите дальше составить , пожалуйста(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Can I borrow your car?  you must have back my lovely dress do you play football have you ever eaten my apple cake does she watch TV in the evening