Я чекаю допомоги від вас усіх у тексті має бути 6-8 речень текст опис лелека

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лелека великий та гарний птах. Живе у наших краях весною та літом. Гніздиться поблизу людських осель. Його розміри можуть сягати до одного метра. Розмах крил теж дуже великий. Тіло вкрите білим пір'ям, а кінці крил чорним. Вім має великий червоний дзьоб. Ці величезні птахи є символами багатьох народів. Чорга лелека занесена до червоної книги України.