Я люблю своё день рождение . Я пригласил моих одноклассников и друзей . Были различные конкурсы . Пели , танцевали . И был большой и вкусный торт . Друзья подарили много подарков . Помогите перевести

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен өз туған күнімді жақсы көремін.Мен өзімнің достарыммен сыныптастарымды шақырдым.Əр түрлі жарыстар болды.Əн аиттық,би биледік.Жəне өте үлкен тəтті торт болды.Достарым көп сыйлықтар сыйлады.