Я люблю животных. Они делятся на две группы домашние и дикие. Домашние животные: коровы, кони, свиньи, утки, гуси. Они живут на ферме. Дикие животные: волки, лисы, медведи, вороны, синицы. Они живут в лесу и степи. Животные при...

Я люблю животных. Они делятся на две группы домашние и дикие. Домашние животные: коровы, кони, свиньи, утки, гуси. Они живут на ферме. Дикие животные: волки, лисы, медведи, вороны, синицы. Они живут в лесу и степи. Животные приносят пользу.  Переведите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен айуанаттарды сүйемін. Олар үй және жабайы жануарларга бөлiнедi. Үйдің айуанаттары: сиыр, ат-айғырларлар, доңыздар, үйректер, қаздар. Олар фермада тұрады. Тағы айуанаттар: қасқыр, түлкілер, аюлар, қарғалар, ақсағалдар. Олар орманда және далада тұрады. Айуанаттар пайданы әкеледі.
Гость
Мен жануар сүйемiн. Олар екi топ үй iшi бөлiседi және жабайы. үй iшi жануар: сиыр, жылқылар, шошқа, тоқы, қаздар. Олар фермада өмiр сүредi. Тағы айуаны: қасқыр, түлкi, аюлар, қарғалар, көк құс. Оларлар орманда тұрады және дала. Жануары пайда әкеледi.