Я не знаю как мне продолжить (вписать недостающие предложения)Helen:  Hello! This is Helen speaking.Can                                                                                                    Mad s mother: I m sorry,...

Я не знаю как мне продолжить (вписать недостающие предложения) Helen:  Hello! This is Helen speaking. Can                                                                                                      Mad s mother: I m sorry, Helen. She isn t in. She is in the park. Helen:                                            Mag s mother: Of course, you may. She ll be at home at 6 pm. Helen:                                            Mag s mother: Bye. Заранее, спасибо!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Can I talk with (ее имя) ? May I call her at 5.30 pm? Ok , goodbye!