Я пытаюсь позвонить ему, но не могу дозвониться. Укажите верный перевод А. I am trying to call up him but I can't get through Б.I try to call him but I can't get up to В.I am trying call up he but I can't get around Г.I tryin...

Я пытаюсь позвонить ему, но не могу дозвониться. Укажите верный перевод А. I am trying to call up him but I can't get through Б.I try to call him but I can't get up to В.I am trying call up he but I can't get around Г.I trying to call him but I can't get over
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. I am trying to call up him but I can't get through