Яблуко і груша разом коштують 12 коп а три гроші та два яблука. 31 коп скільки коштує окремо одне яблуко та одна груша

Яблуко і груша разом коштують 12 коп а три гроші та два яблука. 31 коп скільки коштує окремо одне яблуко та одна груша
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х - яблука, у - груши х+у=12 та 2х+3у=31 Акхм... дальше затруднения пошли .о. хоть задача и легкая 
Гость
одне яблуко і одна груша коштують 12коп, два яблука і дві груші коштують 12+12=24(коп) Тепер, якщо від ціни трьох груш і двох яблук віднімемо ціну двох груш і двох яблук, то отримаємо ціну однієї груші 31-24=7(коп) Тепер 12-7=5(коп)- коштує одне яблуко Можна і рівнянням, але ви ще не вчили, як розв"язувати систему рівнянь з двом змінними
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы