Як інакше можна назвати жовте осіннє листя.сиве волосся бабусі.м яке і блискуче волосся дитини.сині очі мами
Ответ(ы) на вопрос:
жовте осіннє листя - золото сиве волосся бабусі - сивинка мяке і блискуче волосся дитини - шовк сині очі мами - волошки або багряне осіннє листя, сріблясте волосся бабусі, шовковисте волосся дитини, небесні очі мами