Як легко запам'ятати твір. Допоможіть будьласка. Дайте свої поради.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну по-перше треба прочитати уголос твiр 2-3 рази, потiм починати вчити по 2 речення,як тiльки вивчиш вчиш ще два речення. Я так часто роблю,ще э спосiб просто читаэшь багато-багато раз i твiр сам буде вимовлятися,ще можна повисити невеликi бумажки в тi мiсця,де ти часто ходиш. Як тiльки побачила листочокчитай його 5 разiв.