Як можна максимально зменшити кількість нітратів в огірках, буряках і редьці? А. Досить очистити від шкірки. Б. Обрізати біля плодоніжки. В. Видалити серцевину. Г. Очиститивід шкірки і обрізати з обох кінців. Д. Очистити від шк...

Як можна максимально зменшити кількість нітратів в огірках, буряках і редьці? А. Досить очистити від шкірки. Б. Обрізати біля плодоніжки. В. Видалити серцевину. Г. Очиститивід шкірки і обрізати з обох кінців. Д. Очистити від шкірки і обрізати біля плодоніжки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь А буде вірною