Як накреслити таблицю до задачі . На пошиття двох великих наметів витратили 60 м брезенту ,а на пошиття одного малого намету на 10 м менше ,ніж на пошиття одного великого. Скільки метрів брезенту потрібно на пошиття п'яти малих...

Як накреслити таблицю до задачі . На пошиття двох великих наметів витратили 60 м брезенту ,а на пошиття одного малого намету на 10 м менше ,ніж на пошиття одного великого. Скільки метрів брезенту потрібно на пошиття п'яти малих наметів. ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а можно по русски?А то я не смогу помочь если не на русском