Як народився золотавий буханець

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я тобі напишу у формі невеличкої казочки))  Стояло в діжці тісто, звичайне ліпке тісто. Вправна господиня відірвала від нього гарний шмат та й у піч його. Вогонь - батько, почав підрум'янювати тісто, щоб воно було золотаво-жовтого кольору, як те сонечко, що усіх своїм теплом зігріває. І петертворилося тісто у золотавий буханець. Стало йому дуже спекотно у вогні, але вправна господиня вчасно забрала його з печі й поклала на стіл охолоджуватись. Ось так і народився золотавий буханець.  Вибач, більш нічого не можу придумати, сподіваюсь, це допоможе.
Гость
спочатку замісили тісто, потім воно добре підіййшло, його поставили в піч, і там воно почалося пектись, десь за годину золотавий буханець готовий