Як пов язані особливості будови кровоносної системи й рівень обміну речовин?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у ланцетника 1 коло кровообігу забеспечує повільну подачу крові з киснем до тканин, а кисень необхіден для здобуття енергії,тому енергії організм отримує дуже мало и мало утворюється тепловоі енергії.він залежить від температури середовища. у птахів та ссавців 2 кола та 4-камерне серце. артеріальна кров швидко отримує кисень, тканини- енергію та багато витрачається на тепло. це тварини теплокровні,не залежать від середовища