Як пов'язані між собою симпатична та парасимпатична нервові системи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вегетативна нервова система включає симпатичну і парасимпатичну. Симпатична система має в спинному мозку одне вогнище. Її початком є нейрони бічних рогів спинного мозку з 1 – 2 -го грудного до 3 – 4 -го поперекових сегментів. Нейрити цих нейронів виходять зі спинного мозку по переднім корінцях і доходять до симпатичних вузлів, будучи передвузлових волокнами, складовими білі сполучні гілочки, що зв’язують спинний мозок з вузлами. З вузлів виходять нейрити розташованого в них нейрона. Ці нейрити є після вузловими волокнами, складовими сірі сполучні гілочки, що зв’язують вузли з усіма еферентних нервами.До парасимпатичної системи належать: 1) вогнище в середньому мозку, з якого виходять парасимпатичні волокна окорухового нерва; 2) вогнище в довгастому мозку, з якого виходять парасимпатичні волокна лицьового (барабанна струна), язикоглоткового, блукаючого і під’язикового нервів, і 3) вогнище в крижовому відділі спинного мозку