Як рішити задачу на 5 клас туристи за 3 дня подолали 48 км. Першого дня вони пройшли 8 км, другого дня проїхали на автобусі відстань, у 3 рази більше,ніж за перший день.Скільки кілометрів залишилось пройти туристам третього дня ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 8 x 3=24(км)- они проехали на автобусе во 2 день 2) 8 + 24=32(км) они прошли всего в 1 и 2 дни 3) 48- 32= 16 (км) они прошли в 3 день