Як Солоха позбулася своїх залицяльників? Як Вакула поставилася до Оксаниної обіцянки одружитися, якщо він дістане царські черевички? Як Оксана поставилася до подарованих Вакулою черевичків?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Солоха позбулася їх запихнувши їх всіх у мішок. 2. Він прийшов до Пацюка і сказав що мені треба Чорт щоб поїхати до цариці але він сказав що Чорт його за спиною. Коли він вийшов надвір то сказав чорту щоб той завіз його до цариці. 3. Вона сказала що мені не потрібні вони я тебе і так люблю☺☻♥♥♥