Як ти вважаешь , чи потрібно знати хоча б одну іноземну мову, наприклад англійську. Запиши свою відповідь.(5-7 предложений).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знати іноземну мову дуже важливо! Тобі обов"язково вона в житті пригодиться. Ти можеш з легкістю розмовляти з інстранцями і з легкістю зможеш полетіти в Англію, Францію... Я вважаю, що кожна людина повинна вивчати хоча б одну іноземну мову!