Як утворюэться джерело?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Джерело - це вихід глибинних підземних вод на поверхню ... Як він утворюється? Приблизно так, Уяви що земля складається з пластів, і на деяких з них вода накопичується і тече як підземний річка. В силу того що земна поверхня рухлива, земні пласти вигинаються повторюючи вигин пагорбів і западин. Але найчастіше пагорби порівнюються як вітром так і зовнішніми впливами, та й просто силою тяжіння землі, і тоді глибинні пласти в цьому місці виявляються близько до поверхні і в місцях зламів вода пробивається назовні. Це і є джерело - душа Землі!
Гость
Что?...........................................................