Як ви можете оцінити ситуацію, що склалася в Молдові після розпаду СРСР?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У 1991 р. наддержава Радянський Союз припинила своє існування, на її теренах постали нові незалежні держави, які в минулому мали власну історію і дуже сильно різнилися одна від одної. У СРСР існував «радянський» народ, а тепер кожна з респуб лік почала розбудовувати власну національну державу, вирішувати питання кордонів, мови. Непросто відбувався державотворчий процес у колишніх радянських республіках, деяким із них не вдалось уникнути збройних конфліктів.