Як ви оцiнюєте поведiнку Михайла, коли Анна опинилася у становищi покритки? Декілька речень !! за твором О. Кобилянської "Земля"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Складність долі жінки-покритки полягає в тому, що вона залишається одна з дитиною. Вона відчуває себе покинутою і нікому не потрібною. Вона розуміє, що її залишили, а з дитиною її вже можуть не полюбити. Суспільство теж не може прийняти її, адже в ньому існують чіткі правила, а в умовах загального важкого життя чужій дитині ніхто допомагати не буде. Але й жінка не може відмовитися від дитини, адже у неї є материнський інстинкт і сильна любов до того, кого вона народила. Тобто, у жінки-покритки є одночасне бажання зробити життя свого малюка гідним і розуміння, що впоратися з таким завданням практично неможливо. Все це може призвести до сильної зневіри і розчарування в житті. Втім, на відміну від часів, описаних Шевченком, сучасність більш терпима до таких жінок, а інші люди їм допомагають.