Як ви вважаєте, проголошення Незалежності України - це економічна закономірність чи випадковість?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що проголошення незалежності України -це прояв їсторичної необхідності.Тому що з давніх часів, Україна бажала бути незалежною, щоб її мова та культура розвивалася вільно, без усяких меж на існування. Український народ боровся і дуже хотів цієї незалежності,бо якщо ми згадаємо, то Україна не була цілісною державою. Територія її була захоплена іншими завойовниками, і народ не мав змоги спокійно жити та розмовлять на українській мові.Багато письменників у своїх творах писали про бажання буьт вільними, не бути під чиїмось наглядом. Тольки -но згадаймо, як Шевченко писав: "Кайдани порвіте, і вражу силу кровю окропіте. " В 1960 зявляється рух 60-ків, які відстоювали свою культуру та мову, які ознайомлювали їх вірші та твори Западному світу. Тобто, ми бачимо, що це все йшло з минулих часів, і ця незалежніть зявлялась дійсно історичною необхідністю для України.