Як впливає суспільна поведінка на тварин? СРОЧНО!!!Зарание спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку суспільство негативно впливає на фауну.Якби людина не чіпала жителів фауни моя думка була б іншою.Багато людей вбиває тварин задля їжі(мисливство),а деякі навіть для розваги,Також популярно стало мати вдома екзотичну тварину,тим сам позбуваючи її право на вільне існування.Також обмеженням для волі тварин є зоопарки.Люди заробляють на цьому гроші-а тварини страждають живучі в неволі.Людина негативно впливає на тварин.