Як врятували Діка Сенда від работорговців? За романом Ж. Верна " 15-річнй капітан"
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли мганнга був далеко від селища, стало зрозуміло, що це Геркулес, який спеціально перевтілився в чаклуна, щоб врятувати місіс Велдон і Джека. Перед цим Геркулес врятував і Діка Сенда. Работорговця Негору загриз Дінго, помстившись за свого хазяїна-дослідника, Семюеля Вернона.