Як я ставлюся до твору Емми Андієвської казка про яян Будь ласка допоможіть!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Засудження тих,хто чує тільки власне "я",до всіх інших байдуже,звеличення доброти,чуйності,прагнення надати безкорисливу допомогу тому,хто її потребує. Казкова історія про яян містить у собі прихований повчальний зміст :справжня людина не може жити одним "я",не помічаючи навколо інших,не дбаючи про них.Добро-яке людина зробила,завжди поветається до неї.