Як записати умову задачі коротко Олегові 13 років,а степанові 8.скільки років було степанові,колт олегу було 9років

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Олегу - 13 років. Степану - 8 років.                                                                                                        рішення: 1) 13 - 8 = 5 (років) - Олег старше Степана. 2) 9 - 5 = 4 (року) - Було Степану коли Олегу було 9. Відповідь: Степану було 4 роки коли Олегу було 9.
Гость
Олег-13р Степанові-8р                       Розвязок 13-8=5(років)- Олег старше Степанові на 5 рік 9-5=4(рік)- було Степанові, коли Олег 9років ответ  Степанові було 4рік, коли Олег 9років