Як живуть наші перелітні птахи на чужині ? чи вони там в'ють гнізда ?чи виводять пташенят ? чи співають веселих пісень ? про що вони мріють на чужинім? з прикметниками розповідь допоможіть плз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На чужинi птахи наши живуть недовго,лише у зимовий пiрiод.Гнiзда вони вьют,тому що,вони мешкають у них.Пташенят не выводять,тому що птахи вiдкладають яйця у весняный пiрiод.Веселых та приемних пiсень вони не спiвают там так,я спiвают у родному краю.На чужинi вони мрiють повернутися додому,бо теж сумують за знайомими мiсцями...P.s.Могут быть ошибки в написании,т.к. не удобно писать с телефона. Прикметника:зимовий,весняный,веселих,приемных,родному,знайомими.