Як зміниться добуток ,якщо  один з його множників збільшити у 8 разів,а другий зменшити вдвічі...допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Один множитель a, другой b, произведение равно ab. Изменили, стало [latex]8a[/latex] и [latex]\frac b2[/latex]. Их произведение [latex]8a\cdot\frac b2=4\cdot ab[/latex]. Произведение увеличилось в 4 раза.