Як зміниться маса речовини, що виділяється на електроді, якщо силу струму в електроліті збільшити в 3 рази, а час електролізу зменшити в 6 разів?нужно расписать решение

Як зміниться маса речовини, що виділяється на електроді, якщо силу струму в електроліті збільшити в 3 рази, а час електролізу зменшити в 6 разів? нужно расписать решение
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I2=I*3    t2=t/6 m2=k*I2*t2=k*I*t*3/6=k*I*t/2=m1/2 масса уменьшится в 2 раза