Як зміниться період коливань математичного маятника,якщо масу тягарця збільшити(зменшити)?Космонавт узяв із собою на місяць наручний механічний годинник і маятниковий годинник.Який з них іде на місяць так само,як на Землі ?

Як зміниться період коливань математичного маятника,якщо масу тягарця збільшити(зменшити)? Космонавт узяв із собою на місяць наручний механічний годинник і маятниковий годинник.Який з них іде на місяць так само,як на Землі ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Никак не изменится, поскольку масса в формулу периода математического маятника не входит. 2) Так же, как и на Земле, правильно показывать время на Луне будет механический маятник (в нем используется энергия сжатой пружины). А маятниковый будет отставать (ускорение свободного падения на Луне меньше земного)