Як зміниться період обертання точки на диску в міру віддалення цієї точки від осі обертання ? А. Період збільшиться Б. Період зменшиться В. Період обертання точки буде однаковим Г. Період спочатку збільшиться ,А потім зменшить...

Як зміниться період обертання точки на диску в міру віддалення цієї точки від осі обертання ? А. Період збільшиться Б. Період зменшиться В. Період обертання точки буде однаковим Г. Період спочатку збільшиться ,А потім зменшиться Дякую...Даю 50 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Період обертання точки буде однаковим Ну потому что все точки диска делают один оборот за одно и то же время, куда им еще деваться.