Як зміниться сила струму та опір в напівпровідниках при опромінюванні напівпровідника інтенсивним потоком сонячного світла? а) Не зміниться; б) сила струму збільшиться, опір зменшиться; в) сила струму збільшиться, опір збільшит...

Як зміниться сила струму та опір в напівпровідниках при опромінюванні напівпровідника інтенсивним потоком сонячного світла? а) Не зміниться; б) сила струму збільшиться, опір зменшиться; в) сила струму збільшиться, опір збільшиться;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) сила струму збільшиться , опір зменшиться