Як зміниться сила струму та опір в напівпровідниках: при випромінюванні напівпровідника інтенсивним потоком сонячного світла?                                             А)не зміниться Б)сила струму збільшиться, опір зменшиться...

Як зміниться сила струму та опір в напівпровідниках: при випромінюванні напівпровідника інтенсивним потоком сонячного світла?                                             А)не зміниться Б)сила струму збільшиться, опір зменшиться В)сила струму збільшиться, опір збільшиться Г))сила струму зменшиться, опір збільшиться
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б)сила струму збільшиться, опір зменшиться