Як зміниться сила взаємодії двох точкових зарядів якщо кожний заряд збільшити утричі а відстань зменшити удвічі? Допоможіть будь ласка, 8 клас дам 50 балів. Срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
F=kq₁q₂/εR² Если каждый заряд увеличится в 3 раза, то сила увеличится в 9 раз. Если расстояние уменьшится в 2 раза, то сила увелич в 4 раза. 9•4=36 Сила увеличится в 36 раз.