Як змінюється частота серцевих скорочень при високій температурі? Чому серцевий м’яз працює все життя без видимого стомлення? У людини нарив на великому пальці руки, а через деякий час у неї опухають лімфатичні вузли під пахвам...

Як змінюється частота серцевих скорочень при високій температурі? Чому серцевий м’яз працює все життя без видимого стомлення? У людини нарив на великому пальці руки, а через деякий час у неї опухають лімфатичні вузли під пахвами. Дайте пояснення цьому явищу. Які виділяють види імунітету і чим вони один від одного відрізняються? Як відбувається процес зсідання крові та які фактори можуть на нього вплинути. Чому переливання кровіпотрібно проводити за певними правилами?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перелевается пульсирующею струей от серца))))))