Як зробити фонетичний розбір 3 слів дзвін  волосся  батькоВведите свой вопрос сюда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дзвін-5 букв.,4 звуки,1 склад,дзв'ін.(над дз постав дужку,вимовляється як один звук). д-[дз]-(дужка) з- - в-[в']-приг.,парн.,дзвінк.,м'який і-[і]-голосн.,нагол. н-[н]-приг.,непарн.,дзвінк.,тверд. Волосся-7 букв,6 звуків,3 склади,2-ий склад нагол.,[волос':а]. в-[в]-приг.,парн.,дзвінк.,тверд. о-[о]-голосн.,ненагол. [л]-пригол.,непарн.,дзвінк.,тверд. o-[о]-голосн.,наголош. с-[с':]-пригол.,парн.,глух.,м'як. с-[ -] а-[а]-голосн.,ненагол. Батько-6 букв,5 звуків,2 склади,1-ий скл. наголош.,[бат'кo]. б-[б]-пригол.,парн.,дзвінк.,тверд. а-[а]-голосн.,нагол. т-[т']-пригол.,парн.,глух.,м'яка ь-[ -] к-[к]-согл.,парн.,глух.,тверд. о-[о]-голосн.,ненагол.