Як зробити правильно??? Сашко довго думав над складною задачею. 1) Аналізоване слово 2) Частина мови 3) Власна чи загальна назва 4) Назва істоти чи неістоти 5) У якому значенні вжито ( прямому чи переносному ) ? 6) Рід 7) Число...

Як зробити правильно??? Сашко довго думав над складною задачею. 1) Аналізоване слово 2) Частина мови 3) Власна чи загальна назва 4) Назва істоти чи неістоти 5) У якому значенні вжито ( прямому чи переносному ) ? 6) Рід 7) Число 8) На яке питання відповідає? 10) Яким є членом речення - головним чи другорядним ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сашко - іменник, власна назва, істота, пряме значення, чоловічий рід, однина (3 особа), Хто?,головний член речення(підмет) задаче - . іменник, загальна назва, неістота, пряме значення, жіночий рід, однина (3 особа), Чим?, другорядний член речення(додаток)