Яка кількість солі хлориду кальцію утворилася при взаємодії оксиду кальцію з хлоридною кислотою масою 146г

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
146 г                                                      х г [latex]2HCl+CaO=H_2O+CaCl_2[/latex] 73 г                                                       111 г при взаємодії 73 г кислоти утворюється 111 г солі, а при  --  //  --  146 г__________________х г, звідки х=146*111/73=222 г