Яка кількість теплоти потрібна щоб 30г спирту, узятого за температури 28 градусів цельсію, нагріти до кипіння і перетворити в пару за нормального атмосферного тиску?
Яка кількість теплоти потрібна щоб 30г спирту, узятого за температури 28 градусів цельсію, нагріти до кипіння і перетворити в пару за нормального атмосферного тиску?
Ответ(ы) на вопрос:
m спирта = 30г = 0,03кг
T0=28*C
T2=100*C - температура кипения при нормальном атмосферном давлении
C- удельная теплоёмкость воды =4200Дж/кг*К
[latex]Q=cm(T_2-T_0)=4200*0,03(100-28)=9072[/latex]Дж
Не нашли ответ?
Похожие вопросы