Яка маса кальцій оксиду вступила у реакцію з водою , якщо внаслідок реакції утворилася 0,8 моль кальцій гідроксиду ?Помогите пожалуйста очень нужно

Яка маса кальцій оксиду вступила у реакцію з водою , якщо внаслідок реакції утворилася 0,8 моль кальцій гідроксиду ? Помогите пожалуйста очень нужно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: n(Ca(OH)2=0.8 моль Знайти: m(CaO)=? Розв'язок: CaO+H2O=Ca(OH)2 M(CaO)=56 г/моль m(CaO)=0.8x56=44.8(г). Відповідь: вступило в реакцию 44.8 г кальцій оксиду.
Гость
     Х г                                              0,8 моль     СaO        +         H2O     ->      Ca(OH)2 n=1 моль                                    n=1 моль М = 56 г/моль                             m=56 г Х г СаО   -    0,8 моль Са(ОН)2 56 г СаО   -  1 моль Са(ОН)2 m(CaO) = 56 * 0,8 / 1 = 44,8 г