Яка маса магній оксиду утворилася після спалювання 12 г магнію?
Яка маса магній оксиду утворилася після спалювання 12 г магнію?
Ответ(ы) на вопрос:
12 г Х г
2Mg + O2 = 2MgOn = 2 моль n = 2 мольMr = 24 г/моль Mr = 40 г/мольm = 48 г m = 80 г12 г Mg - Х г MgO48 г Mg - 80 г MgOm(MgO) = 12* 80 / 48 = 20 г
2Mg+O2----> 2 MgO
n(Mg)=12г/24г/моль=0,5 моль
n(Mg)=n(MgO)=0,5 Моль
m(MgO)=0,5 моль*40г/моль= 20г
Не нашли ответ?
Похожие вопросы