Яка маса солі утвориться при взаємодії натрій гідроксиду і 20 грам оцтової кислоти?
Яка маса солі утвориться при взаємодії натрій гідроксиду і 20 грам оцтової кислоти?
Ответ(ы) на вопрос:
NaOH+CH₃COOH=CH₃COONa+H₂O
n=[latex] \frac{m}{M} [/latex]
n(CH₃COOH)=20/60=0.33 моль
[latex] \frac{0.33}{1} = \frac{x}{1} [/latex]
x=n(соли)=0.33 моль
m(соли)=0.33*82=27.06г.
Ответ: 27.06 г.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы