Яка планета є рекордсменом за кількістю супутників у Сонячній системі? А. Уран Б. Нептун В. Юпітер Г. Сатурн Д. Марс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юпітер - цікава планета Сонячної системи, яка виділяється із загального ряду інших небесних тіл наявністю найбільшої кількості супутників. Юпітер безсумнівний чемпіон по наявності супутніх йому космічних тіл, утримуваних силою тяжіння. В. Юпітер .
Гость
звісно це Юпітер!!!***