Яка причина що персонажи з дорогої ціної так і незазнали щастя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не зазнали щастя тому ,що Остап і Соломія вже не здатні були терпіти муки кріпатства . Для них було неприйнято не тільки : важка праця , відсутність вибору , а скільки його внутрішній світ : пригнічення людської долі !  Також те , що долаючи перешкоди , заради кохання , Соломія рятуючи свого Остапа вдалася до плану через який вона померла у водах Дунаю - смілива жінка Соломія !!      А Остап , зостарівшись , усе чув в гудінні вітру Соломіїн поклик :" Оста-а-пе-е !".